(02) 48252210 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search

Sada – Slovenský jazyk pre I. stupeň ZŠ

Sady titulov

Slabikar Stefekova Slabikar Virgovicova Sada - Nový Slovenský jazyk pre 1. stupeň ZŠ Matematika pre I. stupeň ZŠ Geografia pre II.stupen a GOS Sada - NOVÝ Slovenský jazyk pre II. stupeň Slovensky jazyk pre II.stupen Literatura pre II.stupen Eticka vychova pre II.stupen Matematika pre II.stupen Testovanie 5 Testovanie 9 Sada - Ťahák pre SŠ Literatura pre SS Občianska náuka Pravopisný semafor Sada - zbierka úloh Sada - fyzika NOVÝ Slovenský jazyk

Novinky

  • 41648

Odborno-metodické semináre ONLINE PICTUS

Pripravili sme pre Vás sériu odborno-metodických seminárov ONLINE PICTUS pre učiteľov základných škôl, stredných škôl a gymnázií. Online semináre sú zadarmo. [...]

Na stiahnutie:

ikona - doplnkové materiályPri vybraných tituloch si môžete stiahnuť aj doplňujúce materiály. Po kliknutí na produkt sú dostupné na stránke titulu priamo v anotácii alebo v záložke „Materiály na stiahnutie“.

Po prihlásení sa do e-shopu si môžete navyše pri niektorých tituloch stiahnuť aj bonusové materiály dostupné v záložke „Doplnkový materiál“.

separator bodky