0911 611 211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
0917 804 260 | kramarik@orbispictus.sk Použite v prípade problémov s e-učebnicami alebo licenciami.
 
Search Search

Výuka čo najE-fektívnejšie s E-učebnicami

AKCIA E-UČEBNICE ZDARMA BOLA UKONČENÁ.

OD LETA 2023 SÚ VO VAŠOM ÚČTE DOSTUPNÉ LEN LICENCIE K TITULOM,

KTORÉ STE SI ZAKÚPILI V TLAČENEJ PODOBE OD 1. JANUÁRA 2023.

Moderné technológie sú dnes súčasťou našich škôl a tried. Rozumieme všetkým, ktorí chcú tieto technológie využívať aj vo vzdelávacom procese. Preto prichádzame s novou digitálnou platformou, ktorej cieľom je zatraktívniť a uľahčiť vzdelávanie učiteľom i žiakom.

Stiahnuť infografiku vo formáte .pdf

Digitálna platforma s názvom E-učebnice prináša všetky tituly vydavateľstva v online podobe. Používateľ však má mnoho nových možností. Vďaka ovládaciemu panelu je možné si strany priblížiť či oddialiť a tiež jednoducho zasahovať priamo do učebnice – kresliť, farebne vyznačovať či zobrazovať riešenia cvičení. Intuitívna navigácia umožňuje ľahkú orientáciu v učebnici.

Každá učebnica dostáva aj novú, interaktívnu vrstvu, ktorá obsahuje množstvo doplnkového materiálu. Učebnice sú tak obohatené o nové informácie, ale tiež online cvičenia, ktoré je možné riešiť priamo v e-učebnici. Následne si jedným kliknutím môžete overiť správnosť riešenia. Interaktívna vrstva preklikmi odkazuje aj na rôzne články, texty či obrázky, ktoré dopĺňajú preberanú tému.

Platforma je plne prispôsobená všetkým moderným zariadeniam, použiť ju možno aj na interaktívnych tabuliach. E-učebnice sú prístupné priamo vo vašom prehliadači, takže nie sú potrebné žiadne dodatočné aplikácie či inštalácie.

separator bodky

Pozrite si, čo všetko E-učebnice dokážu, v novom inštruktážnom videu.

separator bodky

E-učebnice prichádzajú do škôl v dvoch verziách – žiackej a učiteľskej, ktorá je doplnená o riešenia úloh a cvičení. E-učebnice fungujú na báze licencií, ktoré učiteľ dostane ZDARMA po objednávke tlačených verzií.

Tieto licencie je možné aktivovať, alebo ich voľne prenášať medzi učiteľskými kontami. Názornú ukážku ako pracovať s licenciami e-učebníc nájdete v našej infografike.

Stiahnuť infografiku vo formáte .pdf
separator bodky

Podrobný návod na narábanie s licenciami E-učebníc
nájdete tiež v tomto inštruktážnom videu.

separator bodky