0911 611 211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
0917 804 260 | kramarik@orbispictus.sk Použite v prípade problémov s e-učebnicami alebo licenciami.
 
Search Search

Online semináre – ako na to (Microsoft Teams)

Po prihlásení na online seminár Vám prostredníctvom e-mailu, ktorý ste uviedli v prihláške, pošleme link na pripojenie k semináru. E-mail Vám príde tesne pred začiatkom seminára. Semináre realizujeme prostredníctvom platformy Microsoft Teams.

K účasti na online seminári NEMUSÍTE byť používateľom aplikácie MS Teams, stačí Vám pripojenie na internet. Je výhodou, ak MS Teams používate a ste prihlásení priamo v aplikácii nainštalovanej vo Vašom počítači alebo v online aplikácii.

Vo svojej e-mailovej schránke nájdete pozvánku na vstup do online seminára. POZOR! Niektoré e-mailové služby (napr. gmail, zoznam, azet a pod.) môžu detekovať notifikáciu ako spam, t.j. pokiaľ by ste nenašli pozvánku na seminár v prijatej pošte, skontrolujte aj spam priečinok.

1. V tele správy kliknite na link online seminára [Join Microsoft Teams Meeting].

Po kliknutí na link seminára sa Vám otvorí v prehliadači stránka, kde si môžete vybrať, akým spôsobom sa chcete pripojiť. Pokiaľ nepoužívate aplikáciu Microsoft Teams, zvoľte možnosť 2. pripojiť sa cez prehliadač (browser).

Ak nie ste prihlásení v aplikácii MS Teams, 3. zadáte len svoje meno a 4. pripojíte sa. To je všetko!
V prípade, že máte pomalšie internetové pripojenie, odporúčame tiež odpojiť vašu online kameru.

V prípade technických problémov s prístupom k online semináru sa obráťte na helpdesk@orbispictus.sk.