0911 611 211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
0917 804 260 | kramarik@orbispictus.sk Použite v prípade problémov s e-učebnicami alebo licenciami.
 
Search Search

Najčastejšie otázky

Ministerské tituly je možné objednať len na stránke https://orbispictus.sk/eshop. Spolu s ministerskými titulmi si škola na tejto stránke môže objednať  aj tituly hradené z vlastných prostriedkov.

Vydavateľstvo Orbis Pictus Istropolitana poskytuje možnosť objednávania učebníc nepretržite.

ID partnera si môžete vyhľadať na stránke: https://orbispictus.sk/vyhladanie-id-partnera/ . Do vyhľadávania zadajte buď IČO školy (príp. kód školy) alebo PSČ obce, v ktorej sa škola nachádza.

V prípade, že svoje údaje nenájdete, pripravte si údaje školy (adresa a IČO) a kontaktujte zákaznícku alebo technickú podporu .

Heslo si môžete obnoviť na adrese: https://orbispictus.sk/moj-ucet/zabudnute-heslo/ . Do políčka napíšte Váš email, s ktorým ste registrovaný na stránke https://orbispictus.sk. Na tento email Vám príde správa s odkazom, ktorý Vás presmeruje späť na stránku vydavateľstva. Do poľa uveďte Vaše nové heslo, potvrďte ho opätovným prepísaním a kliknite na Uložiť.

Nové heslo musí byť dostatočne silné, inak Vám ho systém neuloží. Príklad silného hesla: ZSankaMS2020?! (použité sú v ňom malé aj veľké písmenká, čísla, znamienka, je dostatočne dlhé.)

Ak ste nedostali notifikáciu o obnove hesla, skontrolujte priečinok Spam, Zamietnutú poštu, Hromadnú poštu. Mohlo sa tiež stať, že máte plnú e-mailovú schránku.

Môžete tiež skúsiť vyhľadať notifikáciu na základe e-mailu odosielateľa, ktorým je eshop@orbispictus.sk . Pokiaľ email stále nemôžete nájsť, kontaktujte technickú podporu na čísle 0911 119 116 alebo e-mailom na helpdesk@orbispictus.sk .

Označenie titulov hradených z ministerského príspevku sa zobrazuje len prihláseným školám. Pokiaľ sa Vám po prihlásení do e-shopu nezobrazuje ikona „M“ pri ministerských tituloch, ani vo filtri v hornej časti stránky nemáte možnosť vyfiltrovať uvedené produkty, je možné, že Vaše konto je v e-shope zaregistrované s inou rolou ako „škola“.

V tomto prípade je potrebné Vaše konto preregistrovať. Kontaktujte technickú podporu na čísle 0911 119 116 alebo e-mailom na helpdesk@orbispictus.sk .

Uvedené tituly môžete objednať spolu v jednej objednávke, tovar budete mať na jednej faktúre. V prípade, že potrebujete mať tovar rozdelený na viacerých faktúrach, vytvorte si samostatné objednávky pre jednotlivé skupiny titulov.

Za tovar objednaný u nás sa počas celého roka môže platiť až po doručení zásielky, vrátane akcie najvýhodnejšie ceny (Vaše predplatné). Pri objednávke zadajte spôsob platby “BANKOVÝ PREVOD ALEBO POŠTOVÁ POUKÁŽKA”. Faktúru a poštovú poukážku na úhradu obdržíte spolu s tovarom.

Objednávku je možné nájsť po prihlásení sa na stránku https://orbispictus.sk v Mojom účte v časti Moje objednávky . Priamy link: https://orbispictus.sk/moj-ucet/zobrazit-objednavku/

Ak ste nedostali notifikáciu o objednávke, skontrolujte priečinok Spam, Zamietnutú poštu, Hromadnú poštu. Mohlo sa taktiež stať, že máte plnú e-mailovú schránku.
Môžete tiež skúsiť vyhľadať notifikáciu na základe e-mailu odosielateľa, ktorým je eshop@orbispictus.sk . Pokiaľ potvrdenie stále nemôžete nájsť, je možné si tiež objednávku skontrolovať po prihlásení v časti “Môj účet” na stránke https://orbispictus.sk.