0911 611 211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
0917 804 260 | kramarik@orbispictus.sk Použite v prípade problémov s e-učebnicami alebo licenciami.
 
Search Search

Jeden z najobľúbenejších titulov nášho vydavateľstva prinášame aj v maďarčine

Obľúbená séria pre 2. stupeň ZŠ Nový Pomocník z matematiky dostáva svoju novú podobu určenú pre školy s maďarským vyučovacím jazykom.

Začíname titulmi pre 5. ročník, ktoré si čoskoro budete môcť objednať aj s príspevkom ministerstva školstva.

Nový Pomocník z matematiky patrí medzi najobľúbenejšie série nášho vydavateľstva.

Sada je spracovaná na základe požiadaviek učiteľov z praxe – vytvoril ju kolektív skúsených učiteliek ZŠ a GOŠ. Nový pomocník rozvíja matematickú, čitateľskú a finančnú gramotnosť a dôraz kladie na ich využitie v reálnom živote.

Objednávajte tu:

https://orbispictus.sk/produkt/novy-pomocnik-z-matematiky-pre-5-rocnik-zs-s-vjm-1-zosit/

https://orbispictus.sk/produkt/novy-pomocnik-z-matematiky-pre-5-rocnik-zs-s-vjm-2-zosit/

ÚJ SEGÍTŐK MÁR MAGYAR NYELVEN IS! RÁADÁSUL MINISZTÉRIUMI JÓVÁHAGYÁSSAL!

Pontosan! A kedvelt sorozat, az alapiskola felső tagozata számára készült Új Segítő matematikából új formában, már magyar tannyelvű iskolák számára is elérhető.

Kezdetnek az 5. évfolyam számára készült sorozat részeit rendelhetik meg, akár az oktatásügyi minisztérium hozzájárulásával is.

Az Új Segítő matematikából kiadónk legkedveltebb sorozatai közé tartozik. A témakörök egy átfogó koncepció alapján, áttekinthető elrendezéssel segítik a pedagógusok és a tanulók munkáját is. A tananyag olyan módon van felépítve, hogy felkeltse a tanulók érdeklődését a matematika iránt, támogassa a bennük rejlő „matematikai“ potenciált. A füzetek tartalma támogatja a matematika alapjainak megértését, a hangsúlyt pedig azok gyakorlati alkalmazására, a való életben való felhasználására fekteti.

Próbálják ki a Segítőket az Önök iskolájában is! Az új munkafüzetek megrendelhetők e-shopunkban: