0911611211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search

Aj 6. ročník literárnej súťaže SLOVO už má absolútneho víťaza

Ďakujeme všetkým tvorivým deťom a mladým ľuďom, ktorí sa zapojili do 6. ročníka literárnej súťaže SLOVO. Pre Slovensko je naozaj dobrou správou, koľko tvorivých a talentovaných ľudí má.

Rovnako ďakujeme všetkým pedagogičkám, ktoré tento talent podporujú a zdokonaľujú. Už čoskoro budeme venovať viac priestoru aj im, pretože si to naozaj zaslúžia.

Vážime si aj prácu našich porotcov, ktorí sa veľmi dôsledne zaoberajú každým textom s vedomím, že vyberajú pre svet literatúry svojich budúcich kolegov a kolegyne.

Srdečne gratulujeme všetkým víťazkám a víťazom. Veríme, že úspech v tomto ročníku ich motivuje k ďalšiemu písaniu a že sa ich mená objavia aj v 7. ročníku, ktorý vyhlasujeme už o pár týždňov.

A keďže už sme vás napínali dostatočne dlho, samozrejme srdečne gratulujeme aj absolútnej víťazke, ktorá okrem iného získava zmluvu s vydavateľstvom Orbis Pictus Istropolitana na vydanie svojej knižky.

Milá Klára Vaščáková, stávaš sa absolútnou víťazkou 6. ročníka!