(02) 48252210, 0911611211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search

Známe osobnosti čítajú texty víťazov literárnej súťaže SLOVO

Hoci situácia obmedzuje naše možnosti pohybu, kultúrneho vyžitia či stretávania sa, sme si istí, že všetci autori, ktorí svoje texty prihlásili do literárnej súťaže SLOVO, ale aj tí, ktorí nad tým ešte len uvažujú, našli v danej situácii aj výhody. Napríklad – konečne máme viac času čítať kvalitnú literatúru. Nehovoriac o tom, že tí, ktorí už dlhší čas vo svojej mysli nosia texty, o ktoré sa budú chcieť podeliť, majú konečne jedinečnú šancu v pokoji ich uložiť na papier či do svojho počítača.

Keďže vydavateľstvo Orbis Pictus Istropolitana dáva už piaty rok mladým autorom šancu vstúpiť do sveta literatúry svojou tvorbou a každoročne najlepšie texty vydávame v literárnom zborníku SLOVO, tento raz sme zborník okrem škôl na celom Slovensku, poslali aj známym slovenským osobnostiam.

Pozývame vás vypočuť si, ako herečky a herci čítajú texty niektorých víťazov literárnej súťaže SLOVO z minulých ročníkov. Prvé video nájdete už tento piatok o 17:00 hod. na facebookovej stránke literárnej súťaže SLOVO. Projekt Známe osobnosti čítajú texty víťazov literárnej súťaže SLOVO sme pre vás pripravili v spolupráci s hercom, hudobníkom a humoristom Sávom Popovičom.