(02) 48252210, 0911611211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search

Zasielanie objednávok z akcie PREDPLATNÉ

Vážení zákazníci, na základe vašich otázok k zasielaniu objednávok, ktoré ste zrealizovali v našom vydavateľstve od 1. januára, by sme vás radi informovali, že zásielky, ktoré ste vykonali a uhradili do konca februára, boli vyexpedované a doručené.

Tie zásielky, ktoré ste zrealizovali tesne pred alebo po nariadení štátu zatvoriť školy, nám boli, žiaľ, kuriérskou službou vrátené ako neprevzaté.

Z tohto dôvodu na vás všetky objednané tituly čakajú zabalené a pripravené v našom sklade, a to do momentu, kedy Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vydá pokyn na znovuotvorenie škôl, resp. do momentu, kedy bude na školách prítomná osoba poverená prevzatím učebníc od kuriérskej služby.

Zároveň rovnako ako vy, čakáme na informáciu od MŠ VVaŠ SR o spôsobe objednávania niektorých titulov pre prvý stupeň základných škôl, vzhľadom na ministerstvom avizovanú zmenu spôsobu objednávania učebníc.

Zatiaľ nám, žiaľ, nezostáva iné ako vám, a to čakať. O obnovení distribúcie vás budeme informovať.

Ďakujeme, že ste s nami, veríme, že túto situáciu spoločne zvládneme a zabezpečíme žiakom a študentom kvalitné a plnohodnotné vzdelávanie.

Foto: chiplanay/ pixabay