(02) 48252210 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search

Prihlasovanie sa a registrácia v novom e-shope

Od decembra si tovar u nás objednávate už len v novom e-shope. Vzhľadom na personalizáciu a ochranu Vašich osobných údajom sa zmenil aj spôsob prihlasovania. Namiesto doterajšieho prihlasovania sa ID kódom školy  sa každý prihlasuje menom (e-mailová adresa zadaná pri registrácii) a heslom.

Zákazníkom, ktorí u nás boli zaregistrovaní, sme nové konto vytvorili automaticky, o čom boli informovaní e-mailom. Preto je možné, že v novom e-shope už konto máte vytvorené a pri registrácii Vám formulár vypíše chybu Tento email sa už používa“.

Ak neviete heslo, môžete si ho obnoviť automaticky cez formulár tu: zabudnuté heslo, kde zadáte Váš email, na ktorý následne dostanete link na obnovu hesla. Behom niekoľkých minút máte heslo, prihlásite sa a môžete objednávať.

Ak si neviete spomenúť ani na e-mail, ktorý ste pri registrácii zadali, kontaktuje nás na tel. čísle (02) 48252210 v pracovných dňoch od 09:00 do 14:00 a e-mailom na helpdesk@orbispictus.sk a my radi zodpovieme Vaše otázky.

Ak ste u nás ešte nenakupovali a Vaša škola nie je u nás zaregistrovaná, zaregistrujte sa podľa postupu, ktorý nájdete tu: zaregistrujte sa.