(02) 48252210 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search
Pexeso k šlabikáru L. Virgovičovej

Online pexeso pre prvákov k šlabikáru L. Virgovičovej

Keďže nás potešil váš záujem o inovovaný šlabikár Lýdie Virgovičovej, veríme, že vás poteší online pexeso k tomuto šlabikáru, vďaka ktorému si deti hravou formou osvojujú písané i tlačené tvary písmen. Pexeso nájdete aj po kliknutí na túto vetu v záložke s doplnkovými materiálmi. Podmienkou je, že musíte byť prihlásení.

Inovovaný Šlabikár autorského kolektívu L. Virgovičová a Z. Virgovičová- Leetz je modernizovaná a výtvarno-graficky prepracovaná verzia obľúbeného a osvedčeného šlabikára. V šlabikári zostali zachované všetky osvedčené prvky. Obohatili sme ho  však o nové úlohy a bohato ilustrované strany, ktoré výrazne pomáhajú rozvíjať komunikačné schopnosti žiaka.

Inováciou teraz prechádza aj obľúbené interaktívne CD – doplnok Šlabikára L. Virgovičovej. Predokladaný termín jeho uvedenia na trh je február 2019. Následne bude toto CD opäť zaradené ako bonus k vašim obľúbeným titulom.