(02) 48252210 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
 
Search Search
Novinky 2018 obálka

Nový školský rok s novinkami z Orbis Pictus Istropolitana

Ctení pedagógovia, do nového školského roka 2018 /2019 vám želáme veľa odhodlania, síl a trpezlivosti, ktoré budete iste vo vašej neľahkej práci potrebovať. Aj tento rok prichádzame s novinkami zostavenými tak, aby vám, učiteľom, maximálne uľahčili prípravu na vyučovanie a žiakom pomohli naplno rozvinúť ich potenciál.


Šlabikár
pre 1. ročník ZŠ

Obľúbený šlabikár od autorky Lýdie Virgovičovej v novom dizajne prináša pestré ilustrácie, oživené novou maňuškou MIMOM, nevychovaným mimozemšťanom z inej planéty. Žiaci sa tak neučia len čítať a písať, ale pomáhajú vychovať nezbedného MIMA a priučia ho lepšiemu správaniu. Všetky svoje zážitky s ním si môžu zapísať alebo nakresliť do Víkendového denníka. Viac informácií o tejto obľúbenej sade nájdete na stránke Šlabikár L. Virgovičovej.


Matematika
pre 1. stupeň ZŠ

Farebný a najmä zaujímavý spôsob vyučovania ponúkajú pracovné zošity z matematiky a geometrie autorského kolektívu pod vedením Vladimíra Repáša. Spájajú učebnicu, pracovný zošit a zbierku úloh, pričom ponúkajú žiakom priestor na zlepšovanie nielen matematickej gramotnosti. Macko Mat, sova Ema a ryba Tika sa už tešia na hravé počítanie so všetkými žiakmi! Navštívte našu stránku Matematika pre 1. stupeň ZŠ a dozviete a viac.


NOVÝ Slovenský jazyk
pre 5. – 9. ročník ZŠ

Prvá pracovná učebnica slovenského jazyka na trhu! Dvojdielna pracovná učebnica zo slovenského jazyka od uznávanej autorky učebníc a pracovných zošitov  Jarmily Krajčovičovej prináša originálny spôsob práce s didaktickým materiálom, ktorý uľahčí žiakovi nielen školskú tašku, ale ponúkne mu kompletný balíček učiva s praktickými úlohami, zameranými na zlepšovanie jeho komunikačných kompetencií. Kliknite na sadu Nový Slovenský jazyk pre 2. stupeň ZŠ a dozviete sa viac.


Geografia
pre 5. – 9. ročník ZŠ

Súbor pracovných zošitov z geografie ukáže žiakom, ako sa dá spoznať svet zo školskej lavice. Zaujímavé cvičenia a nevšedný spôsob vyučovania – to je všetko, čo potrebujete na osvieženie hodín geografie. Pracovné zošity Patrika Bubelínyho sú vhodnou prípravou aj na olympiády a iné geografické súťaže. Na stránke Geografia nájdete všetky potrebné informácie.


Ťahák – ľahká cesta k maturite:
Literatúra pre stredné školy

Ťahák je skvelý doplnok na hodiny literatúry alebo na prípravu k maturite. Žiakom ponúka prehľad z chronologického vývinu literatúry, z literárnej teórie a ako niečo navyše sa v nich nachádza analýza povinných diel s množstvom ukážok. Nadväzuje na súbor obľúbených stredoškolských učebníc autorského kolektívu Aleny Polakovičovej. Kliknite na Ťahák a dozviete sa viac.

Všetky tituly z nášho vydavateľstva nájdete a objednáte jednoducho na www.orbispictus.sk. Stránka www.e-orbispictus.sk vám prináša množstvo užitočných doplnkových materiálov.

 

Aj tento školský rok sa na spoluprácu s vami teší tím vydavateľstva Orbis Pictus Istropolitana.

 

Prelistujte si katalóg NOVINKY 2018