0911 611 211 | odbyt@orbispictus.sk Skôr, ako nám zavoláte, prosíme vás, aby ste si pripravili ID, IČO alebo číslo objednávky.
0917 804 260 | kramarik@orbispictus.sk Použite v prípade problémov s e-učebnicami alebo licenciami.
 
Search Search

Zaregistrujte sa

Ak ste ešte nikdy neobjednávali cez nový eshop a nemáte v ňom konto, potrebujete sa najprv zaregistrovať.

Typy registrácie:

 • OBČAN = fyzická osoba
  Ak objednávate ako občan – fyzická osoba, stačí na Vašu registráciu vyplniť len meno, priezvisko a e-mail.
 • ŠKOLA = zamestnanec školy (nie žiak ani rodič)
  Ak objednávate ako škola, pri registrácii budete potrebovať ID partnera – je to ID školy, pod ktorým ste doteraz objednávali v starom e-shope. Zadaním nesprávneho alebo ľubovoľného ID predlžujete proces aktivácie užívateľa, preto Vás prosíme o dôkladné vyplnenie formulára.
  Ak neviete ID školy, môžete ho nájsť v tejto aplikácii: Vyhľadanie ID partnera
 • KNÍHKUPEC / VEĽKOOBCHOD = fyzická osoba – podnikateľ alebo právnická osoba.
  Ak objednávate ako veľkoobchod alebo kníhkupec, pri registrácii budete potrebovať ID partnera – je to ID, pod ktorým ste doteraz objednávali v starom e-shope. Zadaním nesprávneho alebo ľubovoľného ID predlžujete proces aktivácie užívateľa, preto Vás prosíme o dôkladné vyplnenie formulára.
  Ak neviete ID partnera, môžete ho nájsť v tejto aplikácii: Vyhľadanie ID partnera

Ak ste si istí, že ste ešte nikdy neobjednávali v Orbis Pictus Istropolitana a chcete sa zaregistrovať ako škola, veľkoobchod alebo kníhkupec, prosím kontaktujte pani Ludmilu Hankovú e-mailom na odbyt@orbispictus.sk

Je možné, že v novom eshope už konto máte vytvorené – ak pri registrácii formulár vypíše chybu „Tento email sa už používa“, znamená to, že už konto máte. Ak neviete heslo, môžete si ho obnoviť automaticky cez formulár tu: zabudnuté heslo , kde zadáte váš email, na ktorý následne dostanete link na obnovu hesla. Behom niekoľkých minút máte heslo, prihlásite sa a môžete objednávať.

Pokiaľ máte problém s registráciou, kontaktuje nás na tel. čísle (02) 48252210 alebo 0911 119 116 v pracovných dňoch od 09:00 do 14:00 a e-mailom na helpdesk@orbispictus.sk a my radi zodpovieme Vaše otázky.

 • Prosím vyberte z ponuky, či ste v pôvodnom systéme zaregistrovaní ako Škola, Veľkoobchod, Kníhkupectvo alebo Občan.
 • Zadaním nesprávneho alebo ľubovoľného ID predlžujete proces aktivácie užívateľa. ID školy/partnera môžete nájsť aj pomocou PSČ alebo IČO v tejto aplikácii: Vyhľadanie ID partnera
 • Zadajte vaše celé meno a priezvisko
 • Váš e-mail, pod ktorým sa budete prihlasovať do e-shopu
 • Viac informácií: Ochrana osobných údajov